POZIOM PODSTAWOWY 2D – 3-4 DNI (24-32H)

Szklenie przeznaczone dla początkujących użytkowników programu AutoCAD. Na szkoleniu można poznać przede wszystkim zasady pracy z programami typu CAD, tworzenie oraz modyfikację obiektów, obsługę i zasadę pracy z warstwami. Użytkownik po szkoleniu będzie w stanie również zwymiarować  oraz przygotować poprawnie utworzony projekt do wydruku.

POZIOM ZAAWANSOWANY 2D – 3-4 DNI (24-32H)

Szkolenie na tym poziomie przeznaczone jest dla osób dobrze znających program, które chcą poznać dodatkowe zaawansowane  funkcje programu AutoCAD. Na tym kursie uczestnicy poznają m.in.: zaawansowane wykorzystanie bloków w pracy projektowej, w tym bloków z atrybutami oraz bloków dynamicznych, zasady pracy z różnymi rodzajami odnośników w tym z podkładaniem rysunków, dwg, dxf, obrazami rastrowymi, Ważnym punktem szkolenia na tym poziomie jest omówienie oraz poznanie zasad Parametrycznego projektowania CAD, jak również wykorzystanie funkcji Opisowych dla Wymiarowania, Tekstów oraz Kreskowania podczas pracy i przygotowania projektów pod wydruk. Dla grup zaawansowanych zainteresowanym modułem projektowania trójwymiarowego z wykorzystaniem AutoCADa na koniec zaplanowany jest moduł będący wstępem do projektowania 3D.

Dla osób wybierających ten poziom istnieje możliwość indywidualnego dopasowania programu szkolenia w zależności od potrzeb.

POZOSTAŁE SZKOLENIA

paski eturia-08
paski eturia-09
paski eturia-11
paski eturia-10
paski eturia-13
paski eturia-14
POZIOM PODSTAWOWY
PLAN SZKOLENIA 3-4 DNI (24-32H)
POZIOM ZAAWANSOWANY
PLAN SZKOLENIA 2-3 DNI (16-24H)

W RAMACH KURSU ZAPEWNIAMY

  • zajęcia w formie ćwiczeń praktycznych na laptopach z zainstalowanym licencjonowanym oprogramowaniem
  • skrypt szkoleniowy
  • ciepły posiłek
  • serwis kawowy
  • zaświadczenie uczestnictwa w kursie
  • kompleksową obsługę organizatora