O nas

Eturia Sp. z.o.o. istnieje na polskim rynku od 2009 roku. Jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kursy komercyjne jak i dofinansowane. Szkolenia adresujemy do firm, instytucji , szkół oraz osób indywidualnych pragnących poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie obsługi programów komputerowych oraz energii odnawialnej.

Posiadamy własne centrum edukacyjne w Suchorabie. Ten eko­-energetyczny obiekt jednym z pierwszych ośrodków dydaktyczno-­eksperymentalnych w regionie, stworzony by edukować społeczeństwo, w zakresie pozyskiwania i zastosowania odnawialnych źródeł energii.

W skład centrum wchodzą ścieżka edukacyjna przedstawiająca możliwości pozyskiwania darmowej i proekologicznej energii ze środowiska oraz modelowy dom energooszczędny. Ścieżka z zakresu płytkiej geotermii (dolnych źródeł pomp ciepła) została ufundowana przez austriacką Firmę OCHSNER, która jest producentem takich rozwiązań.

W budynku prowadzone są akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego kursy dla instalatorów fotowoltaiki i pomp ciepła. Nasze eko­energetyczne centrum posiada: dwie multimedialne sale wykładowe z dostępem do internetu ,sprzętu komputerowego oraz nowoczesną wymiennikownię wyposażoną w sprzęt OZE.

W naszym centrum znajduje się 14 miejsc noclegowych, zaplecze kuchenne, sanitarne przeznaczone także dla osób niepełnosprawnych. Miejsca noclegowe są dostępne nie tylko dla uczestników szkoleń ale także dla osób indywidualnych i rodzin, które chciałby skorzystać z zakwaterowania w naszym ekologicznym centrum.

Zapraszamy Państwo na nasze kursy oraz do organizacji szkoleń, konferencji, uroczystości, pokazów i eventów w naszym eko­energetycznym obiekcie.

MISJA

Przyświeca nam idea – ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i profesjonalizacji pracowników, zapewnienie najwyższych standardów jakości prowadzonych szkoleń, a tym samym propagowanie rozwoju osobowościowego.

KADRA

W naszym zespole znajdziecie Państwo wielu trenerów z doświadczeniem praktycznym, którzy w swojej pracy wykorzystują najbardziej skuteczne metody nauczania, dopełnione poprzez kształcenie w formie e­learning .

METODY

Z uwagi na fakt, iż zasadniczy obszar tematyczny działalności szkoleniowej firmy Eturia Sp. zo.o stanowią szkolenia tzw. twarde czyli komputerowe i techniczne, najczęściej wykorzystywane metody nauczania to warsztaty i ćwiczenia praktyczne wykonywane w grupach. Oferowane szkolenia poprzedzamy indywidualną analizą potrzeb szkoleniowych co umożliwia nam uzyskanie optymalnego zakresu i poziomu przekazywania wiedzy.

Kopia (2) logo rgb
referencje-2
referencje-1

WARTOŚCI:

  •  Zapewnienie najwyższej jakości projektów szkoleniowych
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz najnowszego oprogramowania.
  • Profesjonalizm w realizacji szkoleń w wymiarze merytorycznym i organizacyjnym
  • Indywidualizm w podejściu do każdego klienta i optymalne zabezpieczenie jego potrzeb szkoleniowych Humanizm” – w aspekcie budowania trwałych relacji z uczestnikami naszych szkoleń
ZOBACZ DOSTĘPNE SZKOLENIA