W zależności od stopnia zaawansowania oraz dotychczas posiadanych umiejętności pracy w tym programie istnieje możliwość wyboru odpowiedniego poziomu dopasowanego do swoich potrzeb. W ramach dostępnych kursów istnieje możliwość wyboru szkolenia podstawowego, średniozaawansowanego, a także zaawansowanego, istnieje również możliwość na życzenie klienta przygotowania indywidualnego dopasowanego do potrzeb uczestników programu szkolenia.

Szkolenie skierowane jest do pracowników firm jak również urzędów czy też instytucji, szczególnie dla osób zajmujących się przygotowaniem oraz analizą danych. Ukończenie wybranego poziomu szkolenia zapewni szybszą, a co najważniejsze wykluczającą liczne błędy, które powstają w skutek nieznajomości zasad pracy z programem jak również wielu funkcji programu.

EXCEL – POZIOM PODSTAWOWY – 2-3 DNI (16-24H)

Szkolenie przeznaczone dla osób zaczynających pracę z programem MS Excel, jak również dla osób chcących poznać podstawowe zasady pracy z tym programem od podstaw. Po szkoleniu osoby biorące w nim udział będą w stanie swobodnie tworzyć jak również edytować proste tabele, stosować podstawowe formuły oraz funkcje oraz będą potrafiły wydrukować czy też opublikować w PDF efekty swojej pracy.

EXCEL POZIOM ZAAWANSOWANY – 2-3 DNI (16-24H)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających co najmniej dobre umiejętności pracy z programem, a na szkoleniu każdy uczestnik będzie mógł poznać szereg zaawansowanych opcji programu w tym: zaawansowane wykorzystanie funkcji i formuł, w tym zagnieżdżanie różnych funkcji, kontrole poprawności danych, pracę z narzędziami analizy danych oraz funkcję Solver służącą do optymalizacji wyników, ochronę skoroszytów, arkuszy oraz komórek, udostępnianie skoroszytów. Szkolenie swoim zakresem obejmuje również zaawansowane wykorzystanie tabel przestawnych w pracy, jak również wstęp do makr, z omówieniem zasady pracy z makrami oraz tworzenia podstawowych makr ułatwiających pracę z programem.

Dla osób wybierających ten poziom istnieje możliwość indywidualnego dopasowania programu szkolenia w zależności od potrzeb.

POZOSTAŁE SZKOLENIA

paski eturia-08
paski eturia-09
paski eturia-10
paski eturia-12
paski eturia-13
paski eturia-14
POZIOM PODSTAWOWY
PLAN SZKOLENIA 2-3 DNI (16-24H)
POZIOM ZAAWANSOWANY
PLAN SZKOLENIA 2-3 DNI (16-24H)

W RAMACH KURSU ZAPEWNIAMY

  • zajęcia w formie ćwiczeń praktycznych na laptopach z zainstalowanym licencjonowanym oprogramowaniem
  • skrypt szkoleniowy
  • ciepły posiłek
  •  serwis kawowy
  •  zaświadczenie uczestnictwa w kursie
  •  kompleksową obsługę organizatora