Zamówienia

MISJA

Przyświeca nam idea – ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i profesjonalizacji pracowników, zapewnienie najwyższych standardów jakości prowadzonych szkoleń, a tym samym propagowanie rozwoju osobowościowego.

KADRA

W naszym zespole znajdziecie Państwo wielu trenerów z doświadczeniem praktycznym, którzy w swojej pracy wykorzystują najbardziej skuteczne metody nauczania, dopełnione poprzez kształcenie w formie e­learning .

METODY

Z uwagi na fakt, iż zasadniczy obszar tematyczny działalności szkoleniowej firmy Eturia Sp. zo.o stanowią szkolenia tzw. twarde czyli komputerowe i techniczne, najczęściej wykorzystywane metody nauczania to warsztaty i ćwiczenia praktyczne wykonywane w grupach. Oferowane szkolenia poprzedzamy indywidualną analizą potrzeb szkoleniowych co umożliwia nam uzyskanie optymalnego zakresu i poziomu przekazywania wiedzy.

Kopia (2) logo rgb
referencje-2
referencje-1

WARTOŚCI:

  •  Zapewnienie najwyższej jakości projektów szkoleniowych
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz najnowszego oprogramowania.
  • Profesjonalizm w realizacji szkoleń w wymiarze merytorycznym i organizacyjnym
  • Indywidualizm w podejściu do każdego klienta i optymalne zabezpieczenie jego potrzeb szkoleniowych Humanizm” – w aspekcie budowania trwałych relacji z uczestnikami naszych szkoleń
ZOBACZ DOSTĘPNE SZKOLENIA